Sort by
  • Chernobyl

    ★★★★★

  • I Spit on Your Grave: Déjà Vu

    ½

  • The Dirt

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Terrortory 2

    ★★½

  • Overlord

    ★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★½

  • The Last Sharknado: It's About Time

  • Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons

    ★★★★

  • Romina

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Delirium

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Unsane

    ★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★★★

  • Making Fun: The Story of Funko

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★★

  • Day of the Dead: Bloodline

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Spock's Beard: Snow Live

    ★★★★★

  • Nature Boy

    ★★★★

  • Jigsaw

  • Errementari: The Blacksmith and the Devil

    ★★★★

  • What the Waters Left Behind

  • Circus Kane

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★½

  • The Forlorned

    ★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers 3

    ★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • Haunters: The Art of the Scare

    ★½

  • It

    ★★★★

  • Temple

  • Ghost House

    ★½

  • Wish Upon

    ★★½

  • Dead Shack

    ★★★

  • Nightworld

    ★★

  • 47 Meters Down

    ★★

  • Dirty Dancing

    ½

  • I Remember You

    ★★★★

  • Life

    ★★

  • Mayhem

    ★★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★

  • Rings

  • XX

    ★★

  • The Bye Bye Man

  • The Charnel House

  • Bedeviled

    ★½

  • Terrifier

    ★★★½

  • The Monster

    ★★½

  • Terrortory

    ★½

  • Split

    ★★★★

  • The Void

    ★★½

  • Ice Guardians

    ★★★½

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★½

  • The Disappointments Room

  • The Windmill Massacre

    ★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★★

  • Blair Witch

    ★★

  • Satanic

    ★½

  • The Shallows

    ★★

  • The Last Heist

  • Cell

    ★★½

  • Lights Out

    ★★★½

  • Beyond the Gates

    ★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★½