Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • All Fun and Games

    ★½

  • Fear the Night

    ★★

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Bad Things

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • You’re Killing Me

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Consecration

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Apology

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2