Sort by
  • Stutz

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Menorah in the Middle

    ½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Good Mourning

    ½

  • Men

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Deep Water

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Pam & Tommy

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Lamb

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • The Christmas Setup

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

    ★★★

  • Meet Me at Christmas

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★