Sort by
  • The Batman - Part II

  • Ghosted

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Polite Society

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Glass Onion

  • Bros

  • TÁR

  • Terrifier 2

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Sing 2

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ½

  • Red Notice

  • Eternals

  • Encanto

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Amygdala

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

  • Malignant

  • He's All That

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

  • Old

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★★

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Birthday Cake

  • Luca

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★