Sort by
  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Dead Asleep

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½