Sort by
  • A Haunting in Venice

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Fast X

  • Mafia Mamma

  • Beau Is Afraid

  • Beautiful Disaster

  • Renfield

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Deepest Breath

  • Shotgun Wedding

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Fleishman Is in Trouble

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

  • Catherine Called Birdy

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Reef: Stalked

  • The Gray Man

  • Persuasion

  • Vengeance

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

  • Shark Bait

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • The Black Phone

  • Dune

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½