Sort by
  • After Everything

    ★★

  • Solo

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Equalizer 3

  • Back on the Strip

  • The Last Voyage of the Demeter

  • My Mother's Men

  • Barbie

    ★★★★★

  • Red Rooms

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • No Hard Feelings

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Dead Shot

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love Again

    ★★★

  • Ghosted

  • Organ Trail

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Tin & Tina

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Frontiers

    ★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Femme

    ★★★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • My Animal

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

  • A Christmas to Treasure

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Holiday Sitter

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Hollywood Christmas

  • Take Your Pills: Xanax

  • Violent Night

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

  • January 6th

  • The Estate

  • Halloween Ends

  • Devil's Workshop

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

  • Sick

    ★★★

  • Bones of Crows

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

  • Margaux