Sort by
  • History of Evil

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Love Lies Bleeding

    ★★★★½

  • Destroy All Neighbors

  • Night Swim

    ★★½

  • A Creature Was Stirring

  • David Cross: Worst Daddy in the World

  • The Naughty Nine

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Wish

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

  • Five Nights at Freddy's

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

  • Old Dads

  • Malibu Horror Story

  • Lord of Misrule

  • The Devil on Trial

  • Dear David

  • Trolls Band Together

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dark Harvest

  • The Mill

  • It's a Wonderful Knife

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • V/H/S/85

  • A Haunting in Venice

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Dumb Money

  • The Cello

  • The Unbinding

  • Reptile

  • The Nun II

  • The Killer

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Mission

  • Saltburn

    ★★½

  • Slotherhouse

  • Frogman

  • Strays

  • Deliver Us

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Falling Stars

  • The Passenger

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Where the Devil Roams

  • The Beanie Bubble

  • Sharksploitation

  • Stay Online

  • Blackout

  • Cobweb

  • Haunted Mansion

  • Quicksand

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Ashley Madison Affair

  • Tearsucker

  • Insidious: The Red Door

  • Followers

    ★★★

  • The Haunting of Hype House

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings