Sort by
  • Borderlands

  • Civil War

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

  • Five Nights at Freddy's

  • The Puppetman

    ★½

  • The Conference

    ★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Reptile

  • The Nun II

  • The Killer

    ★★★½

  • NYAD

  • The Holdovers

    ★★★

  • Slotherhouse

  • Metalocalypse: Army of the Doomstar

    ★★★★

  • Strays

    ★★½

  • CarousHELL 3

    ★★★★

  • Gran Turismo

  • The Passenger

    ★★★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Blue Beetle

  • Cobweb

    ★★★½

  • Barbie

    ★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Suitable Flesh

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • The Boogeyman

    ½

  • May December

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Who is Joe?

    ★★★★★

  • The Black Demon

    ½

  • Nefarious

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Brooklyn 45

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Appendage

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • 65

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Legion of Super-Heroes

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Birth/Rebirth

    ★★½

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • The Big 4

    ★★★