Sort by

rachel has logged 12 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
23
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★½
Edit this entry  
19
Like Father

Like Father

2018
×
★★½
Edit this entry  
17
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Edit this entry  
06
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Blue Jay

Blue Jay

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry