Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Prom Pact

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • At Midnight

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Gremlins 3: Dawn of Desmond

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★