Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Grimcutty

  • The Inhabitant

    ★½

  • The Visitor

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Devil in Ohio

    ★★

  • House of Hammer

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • 9 Bullets

    ½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★½