Sort by
  • Puan

  • Caminemos Valentina

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Red, White & Royal Blue

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Operation Travesti

  • The Dragon

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Passages

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Your Christmas Or Mine?

  • Disenchanted

  • Talk to Me

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

  • Glass Onion

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

  • George Michael Freedom Uncut

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • The Beasts

  • Close

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • EO

  • Our Father

  • Crush

    ½

  • 15 Ways to Kill Your Neighbour

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • A Castle for Christmas

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Wandering Heart

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Spencer

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Parallel Mothers

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

  • Compartment No. 6

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Ahed's Knee

  • Black Widow