Sort by
  • Blonde

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Extra Footage

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • A Chocolate Tale

    ★★★

  • A Nice Girl Like You

    ★★½

  • Peninsula

    ★★

  • The 8th Day of the Week

    ★★★

  • Capone

    ★★★★

  • Dreamkatcher

    ★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • 365 Days

  • Arabian Alien

    ★★★★

  • His House

    ★★

  • The Turning

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Countdown

    ★★½

  • Eli

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½