• Old

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Mank

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • A Wilderness of Error

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★

  • Coastal Elites

    ½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Host

    ★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Capone

    ★★½

  • Hollywood

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • The Skywalker Legacy

  • The Plot Against America

  • The Hunt

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★½

  • Making a Murder

  • McMillion$

  • Palm Springs

    ★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Boys State

    ★★★

  • Underwater

    ★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

  • Battle at Big Rock

  • Tall Girl

    ★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • The Goldfinch

    ★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★

  • Ema

    ★★★