Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Strays

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Bama Rush

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Full Out: Inside Ohio Show Choir

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Heatwave