Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • New World! (The World Anew)

    ★½

  • Sofia Foi

  • Background

  • Dalton's Dream

    ★★★½

  • Donyale Luna: Supermodel

  • TISH

    ★★★½

  • Every Body

  • Stephen

  • Your Fat Friend

    ★★★★

  • The Other Profile

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Razing Liberty Square

  • Allensworth

  • unseen

  • The Avalanche

  • Grasshopper Republic

  • Dreamers

  • Grenfell

  • The Secret Garden

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Coconut Head Generation

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Artistes en zones troublés

  • Total Trust

    ★★★

  • Theatre of Violence

    ★★★½

  • On The Edge

  • The Man Who Stole the Scream

    ★★

  • The Pleasures of Unbelonging

  • cultuur

  • Time Bomb Y2K

  • Let Us Flow

  • Nuclear Nomads

  • Hummingbirds

    ★★★★

  • Disco Boy

    ★★½

  • Femme

    ★★★

  • 8

  • Reality

    ★★★

  • Forms of Forgetting

    ★★½

  • Scenes of Extraction

  • The Cemetery of Cinema

    ★★★★½

  • Saintonge Roundabout

  • Aqueronte

  • Weightless

  • Birdland

    ★★

  • The Stroll

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Nam June Paik: Moon Is the Oldest TV

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Milisuthando

    ★★★★

  • Eileen

  • Kokomo City

    ★★★★½

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Being in a Place: A Portrait of Margaret Tait

  • Take Your Pills: Xanax

    ★½

  • Mahal Kita, Beksman

  • Suzume

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ½

  • Polish Prayers

  • Over Our Hills

  • Takbir

  • Outdoors

  • Skyward