Sort by
  • Thanksgiving

    ★½

  • Godzilla Minus One

    ★½

  • Totally Killer

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dumb Money

    ★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • El Conde

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★

  • Eight Eyes

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Concrete Utopia

    ★★

  • Oppenheimer

    ★½

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★½

  • Riddle of Fire

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Brooklyn 45

    ★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Inside

    ★½

  • BlackBerry

    ★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Nocebo

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • The People's Joker

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Biosphere

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • No Bears

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Pearl

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★½