• The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

    ★★★

  • The Mummy Returns

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Pauline at the Beach

    ★★★★

  • Shershaah

    ★★★

  • The Suicide Squad

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • A Short Film About Love

    ★★★★★

  • The Double Life of Véronique

    ★★★★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★★

  • The Green Ray

    ★★★★

  • Tom and Jerry: The Fast and the Furry

    ★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★½

  • DOA: Dead or Alive

    ★★½