Sort by
  • Avengers: Secret Wars

  • Avengers: The Kang Dynasty

  • Spider-Man: Convergence

  • Oppenheimer

  • Asteroid City

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Aquaman: King of Atlantis

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★

  • V/H/S/94

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Monumentality

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½