Sort by
  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Morbius

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Awakenings

    ★★★½

  • Hustle

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • Memoirs of a Geisha

    ★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Zola

    ★★★★

  • X

    ★★½