Sort by

Aidan has logged 18 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Fight for Your Right Revisited

Fight for Your Right Revisited

2011
×
Read the review Edit this entry  
22
Thor

Thor

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
Read the review Edit this entry  
08
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Basically

Basically

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Turtle's Head

The Turtle's Head

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
C'est la Vie

C'est la Vie

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Munchausen

Munchausen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry