Sort by
  • Binary

    ★★

  • Amsterdam Alert

    ★★★

  • Venus

    ★★½

  • Silent Night

    ★★

  • The UFO's of Soesterberg

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

    ★★★★

  • The Conference

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • There's Something in the Barn

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★

  • Expend4bles

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Variant II

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Damaged: The Very British Obscenity of David Hamilton-Grant

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Winnie the Pooh - Master of Puppets

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Dick Dynamite: 1944

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Gnomes!

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • The Mean One

    ★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Zillion

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★