Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • About My Father

    ★★½

  • Fast X

  • Love & Death

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Assassin

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • The Tutor

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Radical

    ★★★½

  • Shayda

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

  • House Party

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½