Sort by
  • Matt Rife: Natural Selection

    ★½

  • Napoleon

    ★★★★½

  • Trevor Wallace: Pterodactyl

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Locked In

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • White House Plumbers

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • One Day as a Lion

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★

  • She Came to Me

    ★★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½