Sort by
  • Do Revenge

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Squid Game

  • Listening to Kenny G

  • The Guilty

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • Cinderella

  • Malignant

  • The Kissing Booth 3

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Mare of Easttown

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½