Sort by
  • Jenry's Version: The Whole Story

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Groot and the Great Prophecy

  • Groot's Snow Day

  • Groot's Sweet Treat

  • Groot Noses Around

  • Are You My Groot?

  • The Killer

  • The Royal Hotel

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★

  • Fingernails

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★½

  • Strays

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Below the Belt

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love & Death

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★