• Britney vs. Spears

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Starling

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • The Green Knight

    ★★★

  • The House of Flowers: The Movie

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • What Would Sophia Loren Do?

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Audrey

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Supernova

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • Ava

    ★★

  • Normal People Confessions

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • The High Note

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Hollywood

    ★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★½

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Road to Roma

  • 365 Days

    ½

  • Sergio

    ★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Sylvie's Love

    ★★★½

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Horse Girl

  • Minari

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★★

  • Miss Americana

  • Bombshell

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★