• Licorice Pizza

  • House of Gucci

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Some Like It Rare

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★