Sort by
  • Renfield

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • Cocaine Bear

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • A Man Called Otto

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Bocchi the Rock!

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★½

  • Metallica at Lollapalooza 2022

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • My Year of Dicks

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★

  • Death to 2021

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★