Sort by

Henry has logged 11 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Devotion

Devotion

2022
×
★★★½
Edit this entry  
31
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
30
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
26
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★½
Read other review Edit this entry  
20
Poker Face

Poker Face

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★½
Edit this entry  
11
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
08
The Menu

The Menu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry