Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Sean eternos: Campeones de América

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Fiona

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Mal de ojo

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Choose or Die

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

  • All Hail

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Echoes

    ★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★