Lucas has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Long Goodbye

The Long Goodbye

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
King of New York

King of New York

1990
×
★★★★
Edit this entry  
16
Annette

Annette

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lucky

Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
No

No

2012
×
★★★★
Edit this entry  
03
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Edit this entry  
03
The Black Balloon

The Black Balloon

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★★
Edit this entry