Sort by
  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

  • Legion of Super-Heroes

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • The School for Good and Evil

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Rescued by Ruby

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Home Team

  • Fire of Love

    ★★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • 8-Bit Christmas

  • Hawkeye

  • Sing 2

    ★★★★★