Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Your Place or Mine

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Shortcomings

  • The Glory

  • Babylon

    ★★★★½

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • She Said

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Flying Sailor

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

  • Halftime

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Le Pupille

  • Showing Up

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

  • Ice Merchants

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½