Sort by
  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • M3GAN

    ★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Hellhole

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • It Came from the Water

  • Sick

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • Mad Heidi

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Alone at Night

    ½

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★½

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Leech

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Men

    ½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★

  • Sissy

    ★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Piggy

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Girls to Buy

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Autumn Girl

    ★★½

  • What Josiah Saw

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Pleasure

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★