• Red Notice

    ★★½

  • Night Teeth

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Intrusion

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Schumacher

  • The Guilty

    ★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Loki

  • F9

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Marksman

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • Honest Thief

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★

  • Ava

    ★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • LA Originals

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • His House

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★½

  • The Ronda Rousey Story: Through My Father's Eyes

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Fittest in Dubai

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★