Sort by
  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • The Conference

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Mask Girl

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • The Crowded Room

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Tin & Tina

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★