Sort by
  • Lift

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • Locked In

    ½

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Chokehold

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • You People

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Viking Wolf

    ★½

  • Robbing Mussolini

    ★½

  • Doctor G

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • World War III

    ★★★½

  • Me Time

    ★★★

  • Fall

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Leila's Brothers

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Burning Days

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Bergen

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Chess Story

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★