• Midsommar

    ★★★★★

  • War Horse

    ½

  • Secretariat

    ½

  • Toy Story 3

    ½

  • Flicka

    ½

  • The Colt

    ½

  • Seabiscuit

    ★★★★

  • Toy Story 2

    ★½

  • The Horse Whisperer

    ½

  • Horse and Rider Jumping Over an Obstacle

    ½

  • Sallie Gardner at a Gallop

    ½