Sort by
  • Scream VI

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Black Country, New Road - 'Live at Bush Hall'

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • We Cry Together

  • Broker

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★