Sort by
  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • About Last Year

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Vourdalak

    ★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Life Is Not a Competition, But I’m Winning

    ★★★

  • El Conde

    ★★★

  • City of Wind

    ★★★½

  • Oceans Are the Real Continents

    ★★★½

  • Lost Love

    ★★★

  • Pinoquo

    ★★

  • We Should All Be Futurists

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • The Flash

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Star Trek: Picard - The IMAX Live Series Finale Event

    ★★★½

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Watcher

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★