Sort by

HARRYPerry13 has logged 15 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
She's the Man

She's the Man

2006
×
Edit this entry  
28
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
★★★½
Edit this entry  
22
Chasing Happiness

Chasing Happiness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Clone Wars

Star Wars: The Clone Wars

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry