Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Adam

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Grucifixion

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • The Duel

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Cristiano Ronaldo: Impossible to Ignore

    ★½

  • A Conversation

    ½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • Save Ralph

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • GODSPEED

    ★★★

  • Burrow

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★½

  • Nomadland

    ½

  • Wizards: Tales of Arcadia

    ★★★

  • Bigfoot Family

    ★½

  • Coming Out

    ★★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★½

  • Last and First Men

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • The Father

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Gentlemen

    ½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • toni_with_an_i

    ½

  • Knives Out

    ★★★★½