Sort by
  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • The King

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Apollo 11

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Swiped

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Slender Man

    ½

  • The Meg

    ½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • It

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Detroit

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The House

    ★★½

  • Monkey Business: The Adventures of Curious George's Creators

  • In a Heartbeat

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★½

  • Okja

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★½

  • Dave Chappelle: The Age of Spin