Sort by

harry1609 has logged 17 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★½
Edit this entry  
25
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★
Edit this entry  
23
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Passengers

Passengers

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Edit this entry  
10
2012

2012

2009
×
★★
Edit this entry  
08
Click

Click

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry