Sort by
  • The Beekeeper

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • The Family Plan

    ★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Thanksgiving

  • Leave the World Behind

  • Five Nights at Freddy's

  • Fast Charlie

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

  • Poison

  • Island in Between

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

  • Sly

  • Shards of Moon

  • Expend4bles

    ½

  • The Kill Room

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

  • Finestkind

  • Naga

  • Reptile

    ★★★

  • Io Capitano

    ★★★★

  • The Nun II

  • Green Border

    ★★★★

  • Priscilla

  • The Caine Mutiny Court-Martial

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Last Repair Shop

  • The Promised Land

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Ferrari

    ★★½

  • Saltburn

  • The Holdovers

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • The Equalizer 3

  • TIPASA

    ★★★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • Circus Maximus

  • The Barber of Little Rock

  • Sympathy for the Devil

  • Oppenheimer

    ★★★

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★

  • Sound of Freedom

  • Insidious: The Red Door

  • Wham!

    ★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

  • The Flash

  • Suitable Flesh

  • The Childe

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • The Old Oak

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Kandahar

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Kidnapped