Sort by
  • Infinity Pool

    ★½

  • This Place Rules

  • Little Jerry

    ½

  • American Rapstar

  • Pokut

  • 29 Hour Long Birthday

  • The Menu

  • The Fabelmans

  • Niagara

  • Blonde

  • III

  • Other People's Children

  • The Whale

  • Bones and All

    ★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • Wolf and Dog

  • TÁR

    ★★

  • Snow In September

  • Please Hold The Line

  • The Moisture

  • Love Forever

  • I Have No Legs, and I Must Run

  • Where It's Beautiful When It Rains

    ★★★★★

  • Showing Up

  • Close

    ★★★

  • As Time Passes

  • Elvis

  • Tori and Lokita

  • La Jauría

  • Ice Merchants

  • Funny Pages

  • Return to Seoul

    ★★½

  • Falcon Lake

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★½

  • Nocomodo

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

  • EO

    ★★

  • Alma Viva

    ★★★

  • Same Old

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Dirtbag

  • Premium Pornography

  • Zafar

  • The Batman

    ★★★

  • Lay Me by the Shore

  • Memoir of a Veering Storm

  • West by God

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • That Kind of Summer

  • Nest

  • Shut In

    ½

  • Bruiser

  • The Tinder Swindler

  • Jackass Forever

  • The African Desperate

    ★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Starfuckers

  • Warsha

  • Sharp Stick

    ★½

  • The Territory

  • Watcher

    ½

  • A Love Song

  • When You Finish Saving The World

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½