Sort by
  • Pinocchio

    ★½

  • Salisbury Paranormal

  • Me Time

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Life Is But a Dream

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • A Homemade Film

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Black Friday

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Duel

  • A Sign of Things

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Attica

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Lead Me Home

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Open

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Dandilicious

  • Pig

    ★★★★

  • The Windshield Wiper

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bestia

    ★★★½