Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

    ★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Scream

    ★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Miracle Valley

    ★★

  • Cube

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Detention

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • In Search of Darkness

    ★★★½

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★★½

  • Us

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • The VelociPastor

    ★★

  • Halloween

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Terrified

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★½

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★½

  • Mom and Dad

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Dave Made a Maze

    ★★★★

  • Return to... Return to Nuke 'Em High aka Vol. 2

  • Resident Evil: The Final Chapter